Čas na serveru 03:06:24

František Cína - Jelínek
Pohorská vesnička

Id: 54602

Pohorská vesnička

  •  / Pohorská vesnička / František Cína - Jelínek

olej/plátno, rozměr 50 x 71,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, zcela původní stav

zobrazeno: 2691x

Vyvolávací cena:
2 800

16 600

Příhozy: 48