Čas na serveru 04:57:55

František Cína - Jelínek
Příboj

Id: 181726

Příboj

  •  / Příboj / František Cína - Jelínek

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

zobrazeno: 1947x

Vyvolávací cena: