Čas na serveru 05:04:07

František Cína - Jelínek
Roubenka

Id: 190

Roubenka

  •  / Roubenka / František Cína - Jelínek

olej/karton, rozměr malby 35 x 50 cm, signováno LD, datováno 25, obraz i rám v perfektním stavu

zobrazeno: 3878x

Vyvolávací cena:
7 000

10 605