Čas na serveru 00:46:42

František Cína - Jelínek
Roubenka

Id: 85509

Roubenka

  •  / Roubenka / František Cína - Jelínek

olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, signováno vlevo dole, datováno 25, obraz i rám v dobrém stavu

zobrazeno: 2251x

Vyvolávací cena:

6 000