Čas na serveru 15:18:09

František Cína - Jelínek
Roubenky

Id: 137601

Roubenky

  •  / Roubenky / František Cína - Jelínek

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno, volné v rámu, poškozený rám

zobrazeno: 2234x

Vyvolávací cena:
2 200

11 000