Čas na serveru 03:36:06

František Cína - Jelínek
Rozpadlá chaloupka

Id: 72902

Rozpadlá chaloupka

  •  / Rozpadlá chaloupka / František Cína - Jelínek

olej/plátno/karton, rozměr 37,5 x 53,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu

zobrazeno: 2960x

Vyvolávací cena:

7 500