Čas na serveru 00:27:55

František Cína - Jelínek
Slunečný den

Id: 383001

Slunečný den

  •  / Slunečný den / František Cína - Jelínek

olej/karton, rozměr 27 x 39 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativním rámování

zobrazeno: 493x

Vyvolávací cena:

2 600