Čas na serveru 07:27:16

František Cína - Jelínek
Snopy

Id: 68

Snopy

  •  / Snopy / František Cína - Jelínek

rozměr malby 37 x 52 cm, olej/plátno na kartonu, signováno PD, rám i obraz v původním stavu

zobrazeno: 4549x

Vyvolávací cena:

12.9.2012, 20:15:00

12.9.2012 17:15 5 000 Kč