Čas na serveru 11:21:14

František Cína - Jelínek
Snopy

Id: 1448

Snopy

  •  / Snopy / František Cína - Jelínek

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno 31, drobné škrábance na malbě, oděrky na rámu, viz foto, původní stav

zobrazeno: 3166x

Vyvolávací cena:
2 200

8 000