Čas na serveru 02:11:08

František Cína - Jelínek
Starý mlýn

Id: 121803

Starý mlýn

  •  / Starý mlýn / František Cína - Jelínek

olej/plátno, rozměr 62 x 44 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko, oděrky na rámu, obraz ve velmi dobrém stavu viz foto

zobrazeno: 2225x

Vyvolávací cena:

18 000