Čas na serveru 13:34:33

František Cína - Jelínek
Štramberk

Id: 137804

Štramberk

  •  / Štramberk / František Cína - Jelínek

olej/karton, rozměr 26 x 38 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, drobně poškozená malba

zobrazeno: 1734x

Vyvolávací cena: