František Cína - Jelínek
U chalup
Id: 497203
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 38 x 53 cm, značeno vpravo dole, rámováno
zobrazeno: 202x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 900 Kč
2024,05-1,13,19,37,00
minimální příhoz 100 Kč