Čas na serveru 01:01:51

František Cína - Jelínek
U chalup

Id: 497203

U chalup

  •  / U chalup / František Cína - Jelínek

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 38 x 53 cm, značeno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 202x

Vyvolávací cena:

3 900

2024,05-1,13,19,37,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu