Čas na serveru 14:22:12

František Cína - Jelínek
U starců na Rychlově

Id: 756

U starců na Rychlově

  •  / U starců na Rychlově / František Cína - Jelínek

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 70 cm, signována vpravo dole Cína Jelínek, obraz i rám v perfektním stavu viz foto

zobrazeno: 3805x

Vyvolávací cena:
6 000

10 500