Čas na serveru 01:06:42

František Cína - Jelínek
Vzpomínka na léto

Id: 383002

Vzpomínka na léto

  •  / Vzpomínka na léto / František Cína - Jelínek

olej/karton, rozměr 28,5 x 39,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, rozeschlý dekorativní rám

zobrazeno: 588x

Vyvolávací cena: