Čas na serveru 19:31:24

František Cína - Jelínek
Z Jadranu

Id: 181707

Z Jadranu

  •  / Z Jadranu / František Cína - Jelínek

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

zobrazeno: 1573x

Vyvolávací cena:

24 000