Čas na serveru 15:47:33

František Cína - Jelínek
Z okolí Dubrovníku

Id: 36504

Z okolí Dubrovníku

  •  / Z okolí Dubrovníku / František Cína - Jelínek

olej/plátno/karton, rozměr 39,5 x 52,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 37, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2111x

Vyvolávací cena:
3 800

14 500