Čas na serveru 11:14:18

František Cína - Jelínek
Zákoutí

Id: 421

Zákoutí

  •  / Zákoutí / František Cína - Jelínek

olej/plátno, rozměr plátna 33,5 x 51 cm, signováno vpravo dole, datováno 1903, vzácná raná práce, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 4933x

Vyvolávací cena:

25 100