Čas na serveru 04:07:24

František Cína - Jelínek
Zasněžený kraj

Id: 174801

Zasněžený kraj

  •  / Zasněžený kraj / František Cína - Jelínek

olej/plátno,rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, otluky na rámu, obraz v původním velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2988x

Vyvolávací cena:
2 200

11 000