Čas na serveru 02:00:41

František Cína - Jelínek
Zchátralá roubenka

Id: 135017

Zchátralá roubenka

  •  / Zchátralá roubenka / František Cína - Jelínek

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 53 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1697x

Vyvolávací cena:
2 800

12 500