Čas na serveru 02:04:25

František Cína - Jelínek
Zima

Id: 186901

Zima

  •  / Zima / František Cína - Jelínek

olej/karton, rozměr 35,5 x 51 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, lokálně otřená barva

zobrazeno: 7637x

Vyvolávací cena:

6 800