Čas na serveru 01:44:43

František Cína - Jelínek
Zimní nálada

Id: 449106

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / František Cína - Jelínek

olej/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 803x

Vyvolávací cena:

12 500