Čas na serveru 04:54:22

František Daněk - Sedláček
Jarní nálada

Id: 154904

Jarní nálada

  •  / Jarní nálada / František Daněk - Sedláček

olej/plátno, rozměr 91 x 100 cm, signováno a datováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2419x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 53