Čas na serveru 13:37:25

František Daněk - Sedláček
Jarní nálada

Id: 154904

Jarní nálada

  •  / Jarní nálada / František Daněk - Sedláček

olej/plátno, rozměr 91 x 100 cm, signováno a datováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2453x

Vyvolávací cena:

39 000

Příhozy: 53