Čas na serveru 12:33:02

František Daněk - Sedláček
Jarní tání

Id: 174201

Jarní tání

  •  / Jarní tání / František Daněk - Sedláček

olej/karton,rozměr 21,5 x 29 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, mírně poškozený rám

zobrazeno: 1393x

Vyvolávací cena:

10 500