Čas na serveru 00:27:09

František Daněk - Sedláček
Krajina o žních

Id: 36501

Krajina o žních

  •  / Krajina o žních / František Daněk - Sedláček

olej/plátno, rozměr 66 x 87 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, původní stav

zobrazeno: 1325x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 49