Čas na serveru 12:13:49

František Daněk - Sedláček
Kytice

Id: 409406

Kytice

  •  / Kytice / František Daněk - Sedláček

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 46 x 37 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 747x

Vyvolávací cena:

22 000