Čas na serveru 11:36:12

František Daněk - Sedláček
Lesní bystřina

Id: 124203

Lesní bystřina

  •  / Lesní bystřina / František Daněk - Sedláček

olej/karton, rozměr 41 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, dekorativně adjustováno, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2530x

Vyvolávací cena:

22 000

Příhozy: 48