Čas na serveru 19:35:44

František Daněk - Sedláček
Lesní motiv

Id: 139602

Lesní motiv

  •  / Lesní motiv / František Daněk - Sedláček

olej/karton, rozměr 69 x 98 cm, signováno vlevo dole, zcela zvlněný karton, malba lokálně poškozena, poškozený rám

zobrazeno: 1063x

Vyvolávací cena:

3 600