Čas na serveru 13:49:58

František Daněk - Sedláček
Městečko s továrnou

Id: 89601

Městečko s továrnou

  •  / Městečko s továrnou / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr 41 x 58 cm, signováno vpravo dole, datováno 1936, mírně poškozený rám, zcela původní stav

zobrazeno: 2339x

Vyvolávací cena:

7 500