Čas na serveru 15:41:29

František Daněk - Sedláček
Mezi staveními

Id: 348203

Mezi staveními

  •  / Mezi staveními / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/deska, rozměr 49 x 64,5 cm, značeno vlevo dole s datací, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 6758x

Vyvolávací cena:
3 800

30 200