Čas na serveru 20:51:55

František Daněk - Sedláček
Na cestě z polí

Id: 191106

Na cestě z polí

  •  / Na cestě z polí / František Daněk - Sedláček

olej/lepenka, rozměr 49 x 66 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 2044x

Vyvolávací cena:

8 100