Čas na serveru 12:16:41

František Daněk - Sedláček
Na poli

Id: 191002

Na poli

  •  / Na poli / František Daněk - Sedláček

malba/lepenka, rozměr viditelný 14 x 21 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2435x

Vyvolávací cena:

3 600