Čas na serveru 13:16:56

František Daněk - Sedláček
Na poli

Id: 241001

Na poli

  •  / Na poli / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 49 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní razítko

zobrazeno: 1480x

Vyvolávací cena:

12 000