Čas na serveru 12:55:37

František Daněk - Sedláček
O žních

Id: 95101

O žních

  •  / O žních / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 65,5 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním dobrém stavu, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2974x

Vyvolávací cena:

16 259