Čas na serveru 10:43:59

František Daněk - Sedláček
Ovocné zátiší

Id: 322202

Ovocné zátiší

  •  / Ovocné zátiší / František Daněk - Sedláček

olej/karton, rozměr 43 x 63 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v minulosti restaurován

zobrazeno: 1445x

Vyvolávací cena:

10 500