Čas na serveru 04:31:43

František Daněk - Sedláček
Ovocné zátiší s melounem

Id: 322201

Ovocné zátiší s melounem

  •  / Ovocné zátiší s melounem / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr 42 x 56 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 735x

Vyvolávací cena:

14 000