Čas na serveru 12:42:03

František Daněk - Sedláček
Po žních

Id: 75801

Po žních

  •  / Po žních / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4388x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 49