Čas na serveru 13:48:09

František Daněk - Sedláček
Pod skalnatými horami

Id: 162107

Pod skalnatými horami

  •  / Pod skalnatými horami / František Daněk - Sedláček

olej/sololit, rozměr 60 x 90 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený dekorativní rám

zobrazeno: 778x

Vyvolávací cena:

7 500