Čas na serveru 13:43:12

František Daněk - Sedláček
Pod vrbami

Id: 229208

Pod vrbami

  •  / Pod vrbami / František Daněk - Sedláček

olej/karton, rozměr 30,5 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1814x

Vyvolávací cena:
3 200

30 000