Čas na serveru 01:42:42

František Daněk - Sedláček
Podzim na Kamenicku

Id: 265604

Podzim na Kamenicku

  •  / Podzim na Kamenicku / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorem potvrzená pravost, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1179x

Vyvolávací cena:
2 600

30 000

Příhozy: 66