Čas na serveru 13:03:51

František Daněk - Sedláček
Podzimní potok

Id: 1029

Podzimní potok

  •  / Podzimní potok / František Daněk - Sedláček

olej/plátno, rozměr plátna 84 x 105 cm, signováno vlevo dole DANĚK-SEDLÁČEK, lokálně lehce protlačené plátno, drobná dirka v levém horním rohu, původní stav

zobrazeno: 3587x

Vyvolávací cena:

27 000