Čas na serveru 12:17:46

František Daněk - Sedláček
Při západu slunce

Id: 128301

Při západu slunce

  •  / Při západu slunce / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr 18,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1591x

Vyvolávací cena: