Čas na serveru 13:52:05

František Daněk - Sedláček
Při žních

Id: 283001

Při žních

  •  / Při žních / František Daněk - Sedláček

olej/karton, rozměr 60 x 74 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, stav viz foto

zobrazeno: 2844x

Vyvolávací cena:
4 800

15 502