Čas na serveru 11:37:02

František Daněk - Sedláček
Při žních

Id: 89824

Při žních

  •  / Při žních / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr 39 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4828x

Vyvolávací cena:

19 000