Čas na serveru 13:36:48

František Daněk - Sedláček
Procházka alejí

Id: 32911

Procházka alejí

  •  / Procházka alejí / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr 31 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 6994x

Vyvolávací cena:
1 800

15 500