Čas na serveru 12:09:51

František Daněk - Sedláček
Prosluněný vršek

Id: 431

Prosluněný vršek

  •  / Prosluněný vršek / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr plátna 26 x 42 cm, signováno vlevo dole, původní stav, rám drobně ošoupaný

zobrazeno: 3055x

Vyvolávací cena:

7 100