Čas na serveru 12:53:12

František Daněk - Sedláček
Sklizeň v horách

Id: 566

Sklizeň v horách

  •  / Sklizeň v horách / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr plátna 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v perfektním stavu, mimořádně zdobná adjustace

zobrazeno: 5503x

Vyvolávací cena:

27 000