Čas na serveru 12:50:03

František Daněk - Sedláček
Slunce v lese

Id: 1505401

Slunce v lese

  •  / Slunce v lese / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

zobrazeno: 2561x

Vyvolávací cena:
3 800

16 600