Čas na serveru 12:21:31

František Daněk - Sedláček
Slunce v lese

Id: 84605

Slunce v lese

  •  / Slunce v lese / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 54 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu

zobrazeno: 2092x

Vyvolávací cena:

20 000