Čas na serveru 21:54:19

František Daněk - Sedláček
Stará chalupa z Povltaví

Id: 81601

Stará chalupa z Povltaví

  •  / Stará chalupa z Povltaví / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 3948x

Vyvolávací cena:

14 500