Čas na serveru 18:18:36

František Daněk - Sedláček
Starý Štramberk

Id: 208707

Starý Štramberk

  •  / Starý Štramberk / František Daněk - Sedláček

kresba/papír, rozměr ve výřezu 51 x 46 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně výstavní štítky, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2989x

Vyvolávací cena:
1 800

11 500